Eile toimus MentorMeetUp

10. detsember 2015

Eile toimus MentorMeetUp

Eile kohtusid tiimide esindajad mentoritega. Kohale tuli ligi kakskümmend mentorit ning algas nende kokkusobitamine kolmekümne parema sekka jõudnud tiimidega. Järgnevalt pakuvad mentorid tuge ärimudeli- või tootearenduse, müügi või ekspordi alal lähtuvalt konkreetse meeskonna vajadustest.

Igale tiimile üritatakse leida vähemalt üks mentor, kuid sõltuvalt tiimi vajadustest võib olla mentoreid ka mitu. Näiteks mõni meeskond võib vajada kogenud kõrvaltvaataja pilku nii infotehnoloogia arenduse kui finantsmodelleerimise alal ning võrdlemisi tõenäoliselt ei leidu üht spetsialisti, kes mõlemat valdkonda nii teoorias kui praktikas suurepäraselt tunneks.

Samamoodi on ebatõenäoline, et leiduks üks kogenud mentor, kes suudaks pakkuda nõu nii turunduse kui elektritootmise tehnoloogiate alal. Mentorid nõustavad tiime kahekuulise arenguprogrammi vältel, mis kestab jaanuari lõpuni ning päädib seitsme parema valimisega.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: