Comodule puhus 2020/2021 Ajujahile tuult purjedesse

25. september 2020

Comodule puhus 2020/2021 Ajujahile tuult purjedesse

Ajujaht läks uue hooaja alguse puhul külla Comodule’ile, kes tõi Tallinna tänavatele pilkupüüdvad Tuule elektritõukerattad. Kasutasime Tuuli, et orienteeruda Järve terviseradadel – kiireimaks ja osavaimaks tiimiks osutus äriingel Ivo Remmelga juhitud meeskond, kellele astus tuliselt kandadele SEB meeskond.

Comodule’i asutaja ja juht Kristjan Maruste tegi seejärel Ajujahi vilistlastele ja toetajatele ülevaate ettevõtte arengust ja tehasetuuri. Kas Teie teadsite, et Tuule tõukerattaid on peidetud Kopli liinidel maha jäetud majade madratsite alla ja Lasnamäe tühermaale fooliumi sisse? Kui Teil peaks tekkima mis tahes põhjusel sarnane idee, matke see heaga maha – Tuule meeskond leiab oma tarkvara abil üles kõik tõukerattad ka kõige võimatumatest kohtadest. Isegi Pirita jõkke uputatud tõukerattad on pandud uuesti Tallinna tänavatele vuhisema.

Maruste andis külalistele ka tsitaadi, millest võiks kinni haarata iga ajujahiline – “Kui tahad maailma päästa, hakka inseneriks, kui vähegi selle peale annet on. Insenerid päästavad oma lahenduste ja tehnilise taibuga miljoneid inimesi iga aasta.”

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: