Ajujaht ootab ideid veel viimaseid päevi

23. oktoober 2018

Ajujaht ootab ideid veel viimaseid päevi

Ideede esitamine lõpeb sel pühapäeval. Kordame siinkohal üle olulisema, mida ideed esitades silmas pidada.

Ideede esitamine toimub Ajujahi veebilehe-välises F6S keskkonnas

Oma idee esitamiseks tuleb teha F6S keskkonda kasutaja, misjärel avaneb Ajujahile ideede esitamise ankeet. Kasutajakonto saad teha registreerudes e-mailiga või liitudes Facebooki või LinkedIni kontoga.

Ankeetküsimustikust ei tasu ehmuda. Küsimusi on palju, kuid need aitavad sul oma idee juba varakult lahti võtta ja läbi mõelda. Mida põhjalikum ankeet, seda suurem võimalus on Ajujahil ka edasi liikuda!

Ankeeti saad täita järk-järgult

Avaldust ei ole vaja täita ühe korraga. F6S platvorm lubab sul seda teha omas tempos. Nii saad kõik küsimused võimalikult põhjalikult läbi mõelda ja lõpetada see endale sobivas tempos.

Ära unusta ideed ära esitada!

Ehkki avaldus salvestab Sinu kirjutatu ja antud vastused, tuleb see siiski Ajujahil osalemiseks ka ära saata. Selleks vajuta lõpetades kindlasti ka vastavat nuppu!

Ära unusta, et ideede esitamise keskkond läheb lukku pühapäeval, 28. oktoobril kell 23.59. Esita oma idee siin.

Ajujahi tänavune auhinnafond on 75 000 €, millest lõviosa läheb jagamisele kolme superfinalisti vahel. Küll aga jagavad Ajujahi toetajad välja mitmeid eriauhindasid, millele kandideerivad kõik Ajujahi arenguprogrammi ehk Top 30 hulka pääsenud tiimid.

Vaata kõiki auhindasid lähemalt siit.

 

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: