Ajujaht läheb sTARTUp Day-le

23. jaanuar 2019

Ajujaht läheb sTARTUp Day-le

Tänavu kolmandat korda Tartus toimuval sTARTUp Dayl on kohal ka mitmed Ajujahi tiimid, toetajad ja korraldajad. Siit saad ülevaate, kus ja millal täpselt Ajujahi tiime näha saab.

Kui ise festivalile kohale ei jõua, siis ela tiimide tegemistele kaasa läbi Ajujahi Instagrami, mille võtavad päevaks oma hoolde lusikameistrid Georg, Tristan, Brett ja Tuuli-Ly tiimist Edible.

Neljapäeval, 24. jaanuaril astuvad Ajujahi tiimid üles Pitching Stage’il, kus oma äriideid tutvustavad CompAct, Edible, Timey ja HIVE. 

 

COMPACT

STARTER Finals, 13.00-13.55

CompAct loob ettevõtetele ja asutustele mõeldud interaktiivset tööriista, mis aitab neil ressursse ja kulusid kokku hoida. CompAct muudab keskkonnasõbraliku käitumise lihtsaks ja lõbusaks väikeste mänguliste meeldetuletuste ja ülesannete abil, mida saab lahendada nii individuaalselt kui tiimides. Töötajaskonna kaasamiseks kasutab CompAct juturobotit, mis annab neile igapäevaseid meeldetuletusi ja nõuandeid. Antud juturobotit saab lihtsalt integreerida juba ettevõttes kasutatavate programmidega nagu Skype, Slack ja Messenger. Tiimi asutaja on Egle Truska, tegevjuht Kaisa Hansen ning arenduse ja turunduse eest vastutaja on Marie Udam.

 

EDIBLE

sTARTUp Pitching – Part I, 14.00-14.50

Edible toodab söödavaid toidutarvikuid, mille peamiseks eesmärgiks on asendada plastmassist ühekordseid söögiriistad. Tiimiliikmete hulgas on kolm Hugo Treffneri Gümnaasiumi abiturienti Georg, Brett ja Tristan.

 

TIMEY

STARTER Finals, 13.00-13.55

Timey toodab tarku “parim enne” indikaatoreid. Tootele või kastile kinnitatakse väike kleebis, mis värvub punaseks, kui toodet ei ole hoitud õigel temperatuuril. Tegemist on kvaliteediindikaatoriga, mis annab tarbijale lisakinnituse toote värskuse osas ja tootjale infot tarneahela kohta. Timey meeskond koosneb kolmest TalTechi keemiatudengist ja kolmest mentorist.

 

HIVE

sTARTUp Pitching – Part I, 14.00-14.50

HIVE on pilvepõhine lahendus GPS-positsioneerimiseks ja navigeerimiseks. HIVE aitab droonidel, robotitel ja teistel GPSiga varustatud autonoomsetel süsteemidel positsioneeruda, navigeeruda ning neid jälgida 1 cm täpsusega. Meeskonda juhivad eelmisel aastal e-residentideks kandideerinud Simon Litvinov ning Dmitri Kislenko.

 

Lisaks on festivali demoalal väljas ka Ajujahi toetaja Elisa Eesti startup tiim, kelle demoalal saab lähemalt tutvust teha tiimidega Timey, Toddler ja Drivest. Elisa boxini jõudmiseks vaata demoala kaarti siin.

 

TODDLER

Toddler on turvaline 24/7 ligipääsetav veebipõhine beebipäeviku rakendus, mis võimaldab lapsevanemal ühte keskkonda üles laadida lapsega seotud pildid, videod ja sõnalise info. Juhul, kui peres on kasvamas mitu last, saab nende kõigi arengut jälgida ühe konto alt. Salvestatud mälestusi saab paari klikiga jagada teiste pereliikmetega. Nutikas meeldetuletussüsteem hoolitseb selle eest, et ükski oluline arenguetapp ega mälestus ei jääks salvestamata. 

 

DRIVEST

Drivest on inimeselt-inimesele autojagamise platvorm, mis viib kokku autoomanikud, kes soovivad teenida lisatulu, ja inimesed, kellel pole vajalikul hetkel ligipääsu sõidukile. Drivest paigaldab kõikidesse sõidukitesse “targa luku”, mis võimaldab autouksi nutitelefoniga avada ja erinevalt konkurentidest pakuvad nad seda autoomanikule tasuta. Samuti on Drivest platvormil täiendav kindlustuskaitse rendisessiooni ajaks ning lihtsalt ja mugavalt kasutatav mobiilirakendus. Meeskonnaliikmete hulgas on küberturbespetsialist Rasmus Välling, riist- ja tarkvaraarendaja Sander Suursalu ning jätkusuutliku transpordi spetsialist ja ettevõtja Sander Ots.

 

Jälgi Ajujahti Facebookis ja Instagramis.

 

Ajujahi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Lisaks neile toetavad Ajujahti advokaadibüroo Triniti, Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Põllumajanduskoda, Harku vald, Pärnu linn, Saue vald, Tallinna linn, Tartu linn. Ajujahi elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Ajujahti viivad ellu Civitta Eesti AS, Kommunikatsioonibüroo JLP ja Tehnopol.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: