Ajujahi võitis SprayPrinter!

27. mai 2016

Ajujahi võitis SprayPrinter!

Eesti suurima äriideede konkursi Ajujaht võitjaks pärjati SprayPrinter, kellele väljastati 30 000€ suurune auhinnatšekk. II koha ja 10 000€ võitis Foxcademy. III koha ja 6000€ võitis Levon.

EASi nõukogu esimees Erki Mölder ütles, et alustavate ettevõtete maailmas on vaid üks rusikareegel. “Usu ainult maksvat klienti. SprayPrinter’il on klient olemas, seega on neil suhteliselt lihtne oma suunda seada,” rääkis ta.

SEB äriinnovatsioonijuht Mart Maasik pidas SprayPrinter’i tugevuseks seda, et meeskond on tugeva globaalse ambitsiooniga. “Nad on andnud välja suure lubaduse oma kampaaniaga. Aga fakt on see, et nad peavad tooted klientideni toimetama vastavalt oma lubadusele. Neil on selg vastu seina,” lausus Maasik.

Nortali juhtkonna liige Taavi Einaste rääkis, et SprayPrinter oli ainus finalist, keda ei saa süüdistada enesekindluse puudumises. “See on nagu kahe teraga mõõk. See aitab neid edasi ülikeeruka tootearenduse protsessis, aga küsimus seisneb selles, kas nad lõpuks suudavad oma lubadusi pidada,” ütles ta.

SprayPrinter on juhtmevaba printer, mis trükib pildid või kujundused nutitelefonist mistahes seinale. Viimast kodustes tingimustes, ilma eelnevate teadmiste ja oskusteta. Seadme kasutamiseks on tarvis SprayPrinterit, SprayPrinteri äppi ning nutitelefoni. Kuidas seda kasutada? Kasutaja valib välja, mida soovib seinale kanda, ühendab printeri klassikalise aerosoolvärvipurgiga ning kannab disaini vaba käega pikselhaaval seinale. SprayPrinter prindib kuni 200 pikslit sekundis, üks värv korraga, nii palju erinevaid värve kui kasutaja soovib. Professionaalsete disainerite jaoks loob SprayPrinter interaktiivse kogukonna platvormi, kus disainerid saavad oma loomingu üles laadida ning müüa seda kõigile SprayPrinteri kasutajatele.

Saade on järelvaadatav siit. Auhinna üleandmist näeb siit. Eesti suurima äriideede konkursi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Nortal. Lisaks neile toetavad Ajujahti Levira, Advokaadibüroo Cobalt, Nasdaq, Tehnopol, KÜSK, Heateo Sihtasutus, Pärnu linn, Tallinna linn, Tartu linn ja Võru maavalitsus.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: