Ajujahi V telesaade: Timey

30. aprill 2019

Ajujahi V telesaade: Timey

Neljapäeval kl 20.00 TV3 ekraanile jõudvas Ajujahi viiendas saates selgub, millised tiimid pääsevad sel korral kümne hulgast edasi. Sellel nädalal astuvad kohtunike ette Timey, Lauamäng ALU ja frenzy.

Timey eestvedajad Martin Möllits ja Laurent Läheb räägivad lähemalt, kuidas Ajujahil osalemine seni kasuks on tulnud ning millised on edasised plaanid.

Timey on nüüdseks seljatanud neli kuud vältava Ajujahi arenguprogrammi. Mida sellest ajast kõige kasulikumaks peate?

Ajujaht on meile kasulik olnud mitmes aspektis: üks suur tulu on olnud see, et Ajujahi nimi avab uksi suurte firmade juurde, kuhu muidu keerukam pääseda oleks. Tänu sellele oleme tänaseks juurde saanud hulganisti partnerettevõtteid, kellega muidu võib-olla jutule saanud poleks. Lisaks oleme saanud uusi kogemusi erinevates põnevates valdkondades nagu eksport, turundus, äriplaani koostamine ja palju muud.

Kuidas tunnete end teležürii ette pitchima mineku osas skaalal 1-10? (1 – lähen külma kõhuga, 10 – haun põgenemisplaane) Milliste emotsioonidega väljusite ruumist?

Pitchima minek on meie jaoks alati mitmekülgne kogemus. Alguses on tegu ootusega, mis pakub elevust ja heas mõttes pinget. Üldiselt suhtume asjasse rahulikult, kuid tavaliselt tuleb vahetult enne pitchi kerge närv sisse. Kerge närvipinge on aga hea, see hoiab meele erksa ning vastused konkreetsetena. Kui hakata rääkima numbrite skaalast, suhtume pitchi umbes 3 lähedal.
Žüriiruumist väljudes oli meil tunne ülev, saime tolle päeva ainsa meeskonnana spontaanse aplausi ning mentori! Ükski takistus ei tundunud ületamatuna ning olime kogu oma teekonna üle väga õnnelikud.

Kuidas edasi?

Edasiste plaanide osas on meil siht selge: areneme kiirelt ja agressiivselt, leiame endale koostööpartneri, kellega saaks indikaatoreid massiliselt toota ning lähme praeguste piloot-klientidega edasi. Soovime endale saada Põhjamaade kalaturu ning edasi liikuda Ameerikasse, kus soovime läbida kiirendi, et oma edasist arengut veelgi kiirendada. Hetkel käivad kahe kiirendiga juba läbirääkimised ning loodame, et tulemus on positiivne.

Timey tegemisi saab näha ka videoblogide vahendusel siin.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: