Ajujahi V saade: Lauamäng ALU

1. mai 2019

Ajujahi V saade: Lauamäng ALU

Juba homme jõuab TV3 teleekraanidele Ajujahi V saade. Sel korral selgub, millised tiimid pääsevad kümne hulgast edasi, et jätkata võistlemist Eesti suurima äriideede konkursi peaauhinna nimel. Kohtunike ees kaitsevad oma ideid Lauamäng ALU, Timey ja frenzy.

Uurisime Lauamäng ALU loojatelt lähemalt, millised on nende mõtted Ajujahil osalemisest. 

Olete läbinud neli kuud kestva  Ajujahi arenguprogrammi. Mida sellest ajast kõige kasulikumaks peate?

Ilmselt kõige kasulikumaks osutus enda idee ja plaani läbimõtlemine. Konkreetset koolitusnädalavahetust välja tuua on keeruline, kuid iga koolitus avardas silmaringi. Kõige parem oli võib-olla aga see, et nende käigus tekkisid arutelud teiste meeskondadega, kellelt sai kasulikku tagasisidet ning ideid.

Kuidas tunnete end teležürii ette pitchima mineku osas skaalal 1-10? (1 – lähen külma kõhuga, 10 – haun põgenemisplaane) Milliste emotsioonidega väljusite ruumist?

5-6, ärevus oli ikka sees, kuna ei osanud oodata, mida zürii meie mõttest arvata võib ja kui hästi nad üldse sellest aru saavad. Üldiselt valmistusime enda arvates zürii ette minekuks piisavalt, kuid tagantjärgi mõeldes oleks võinud ikka rohkem harjutada ja pitchi ülesehitust veel kohandada. Uksest välja astudes tabas meid suur kergendustunne  – sai ühele poole, samas ka ausat tagasisidet ja häid mõtteterasid, mida arvesse võtta. Üldiselt jäime oma pitchiga rahule.

Kuidas edasi?

Eks järgmised sammud olegi oma ideega edasi minna ja äri käima lükata. Suur rõhk on  enda klientideni jõudmisel ja neile sobiva lahenduse pakkumisel.

Lauamäng ALU peab sarnaselt teistele Ajujahi tiimidele ka videblogi. Hoia end nende tegemistega kursis siin.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: