Ajujahi toetajatega liitub Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

19. oktoober 2018

Ajujahi toetajatega liitub Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Sel hooajal liitus Ajujahi toetajatega Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, kes toetab kõiki maaelu edendavaid ideid oma teadmiste, nõu ja soovitustega. Seega, too oma Eesti tuleviku põllumajandust loovad ideed Ajujahile ja saa osa 75 000 euro suurusest auhinnafondist!

Pea huugab valust, sest eurokratid on kirjutanud aastaga jälle valmis 738 uut nõuet, millest peab kinni pidama. Rahakott nutab, sest taimehaigused ja kahjurid jätkavad võidukäiku keemiliste abivahendite kiuste. Sealjuures kisavad linnahipsterid, et keemilised mürgid tulevad ära keelata.

Meeled ajab sassi teadmine, et ilmaportaale on internetis vähemalt 76 – aga ükski neist ei suuda pakkuda teenust, mis lubaks odavalt anda usaldusväärset teavet just vanaisalt päritud Põlvamaa põllulapikese kohta, mida üritad harida.

Jama lugu, aga ehk on sul neile lahendus olemas? Või idee, mis aitaks sind ja iga teist Eesti põllumeest?

Kui arvad, et nii on, siis ära unele! Esitad oma äriidee 28. oktoobriks Ajujahile ja sa võid saada osa 75 000 euro suurusest auhinnafondist, võimsast ärivõrgustikust ja koolitusprogrammist, mis aitavad sul orienteeruda Eesti ettevõtlusmaastikul.

Idee saad esitada siin.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: