Ajujahi saatejuhina alustab Kristo Elias

9. oktoober 2015

Ajujahi saatejuhina alustab Kristo Elias

Eesti suurima äriideede konkursi telesaate uus juht on ETV ekraanilt tuntud Kristo Elias. Ajujahi IX hooaja telesaade jõuab ETV ekraanile 2016. aasta aprillis ja mais. Kokku on 8 saadet, millest viimane ehk superfinaal leiab aset mai lõpus ETV otse-eetris.

Eliase sõnul toob Ajujahi uus hooaeg teleekraanile mitmeid uuendusi. “Tõenäoliselt jõuab vaatajateni enam  konkursiga seonduvat draamat ja proovile pannakse konkursil osalejate telegeenid. Samas  on minu roll olla sõber osalejatele, vestluspartner žüriile ja teejuht vaatajale.” lisas Elias.

Varsemalt on Elias juhtinud mitmeid ETV populaarseid telesaateid, teiste hulgas keskkonnasaadet Osoon  ning laste- ja noorte laulukonkurssi Laulukarusell. Elias alustas oma karjääri 6 aastat tagasi Aktuaalse kaamera ilmateadustajana.

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss, mis alustab oma IX hooaega. Konkursi auhinnafond on 60 000 eurot.  Kaheksa hooaja jooksul on Ajujahi konkursile esitatud kokku 3 535 ideed. Viimasel kolmel aastal Ajujahile esitatud ideedest 32 protsenti on tulnud IKT sektorist, 20 protsenti tööstuse ja disaini valdkonnast ning kümme protsenti olid seotud turismi- ja teenusmajandusega.

Ajujahi ellukutsuja on EAS ning partner SEB. Konkursi suurtoetaja on Nortal ja lisaks toetavad: Advokaadibüroo Cobalt, Levira, Nasdaq, Tehnopol, Pärnu linn, Tallinna linn, Tartu linn ja Võru maavalitsus.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: