Žüriiliikmed Top 100 pitchist: tase oli kõrge ja meeskonnad lahendasid reaalseid ühiskondlikke probleeme

12. detsember 2017

Žüriiliikmed Top 100 pitchist: tase oli kõrge ja meeskonnad lahendasid reaalseid ühiskondlikke probleeme

25.-26. novembril toimus Tallinnas SEB panga innovatsioonikeskuses Top 100 pitch. Kahe päeva jooksul kuulasid kaks paralleelselt meeskondi hindavat žüriid ära 108 meeskonda. Iga meeskond eriilmelise ja erinevast valdkonnast pärit ideega. Nädalavahetuse lõpuks valis žürii välja 30 paremat, kes liikusid edasi Ajujahi arenguprogrammi.

Vaata videotest, kuidas hindasid žüriiliikmed tänavuste ideede taset ja mille alusel 30 paremat välja valiti.

Kolmekümne parema meeskonna ja ideega saab tutvuda siin.

Edasipääsenud ideedest pärineb 9 info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, 7 tööstuse ja disaini, 4 sotsiaalse ettevõtluse, 6 energeetika ja keskkonna, 2 loomemajanduse, 1 tervise ja biomeditsiini ning 1 turismi ja teenusmajanduse valdkonnast.

Eesti suurima äriideede konkursi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Lisaks toetavad Ajujahti Elering, Levira, Tehnopol, advokaadibüroo Triniti, Ülemiste City, Harku vald, Hiiu vald, Pärnu linn, Saue vald, Tallinna linn, Tartu linn, Viimsi vald ja Võrumaa Omavalitsuste Liit. Ajujahi elluviimist rahastab EAS Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: