Viies saade jäi viimaseks GaGa Pandale

4. mai 2018

Viies saade jäi viimaseks GaGa Pandale

Eile, 3. mail teleekraanidel olnud saates andis žürii kõigile võimaluse tegelda kitsaskohtadega, mis siiani olid jäänud märkamata. Kõik meeskonnad said personaalse ülesande ja pidid näitama väga selget arengut, kuidas nad kavatsevad enda ees seisvaid probleeme lahendada.

Võistlema jäänud kuus meeskonda teadsid, et sooritusest sõltub edasi pääsemine või välja kukkumine. Seekord jäid teistele alla Z Basket ja GaGa Panda, kellest viimane pidi 5. saatest lahkuma. GaGa on laste nutikaaslane, kellega saab mängida ning kes oskab lõbusalt aidata igapäeva tegevustega. Tehnoloogiliselt võib temast mõelda kui iseliikuvast tolmuimejast, mille sisu on nutikõlar ning keda saab juhtida häälkäsklusega.

Ajujahi teekond läheb järjest põnevamaks, samas ka aina tempokamaks. Iga tiim peab tõestama oma arenemis- ja õppimisvõimet, seda nii laiemas pildis kui toote- või teenusearendust ja selle detaile silmas pidades.

Mis hakkab saama järgmises saates? Kes peab lahkuma? Saa teada juba uuel nädalal, 10. mail ikka kell 21.35 Eesti Televisioonist.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: