sTARTUp JAHT

3. mai 2022

sTARTUp JAHT

🚀 Ajujaht stardib taas! Uuenduskuuri läbi teinud kiirendiprogramm on senisest veelgi sisukam ning suunatud juba ettevõtlusega algust teinud idufirmadele.

Lisaks nimekatele mentoritele, on Ajujahile pääsenutel ligipääs:

âś… investoritele
✅ ökosüsteemi partneritele
✅ auhinnafondile koguväärtuses 300 000 eurot.
______________

Et leida Tartu kõige potentsiaalikamad noored iduettevõtted, ootame kõiki Tartu startup kogukonna liikmeid 4.mail Tartu Erinevate Tubade Klubisse, kus Ajujaht koos sTARTUp Dayga vaatab üle kodulinna talendid ning saadab ühe nendest ka otse❗️
Ajujahi TOP 40 sekka.❗️

Õhtu jooksul on kõikidel osalejatel on võimalus õppida, kuidas esineda nagu superstaar, sest näpunäiteid tuleb jagama ooperilaulja Oliver Kuusik ning networkimisele annab maitset juurde Kolm Tilli tänavaköök. 🍹🍕
_______________

4. mai | 17.00-21.00 | Tartu Erinevate Tubade Klubi

17-17.15 Avasõnad
17.15 – 18.15 Pitching round – võimalus võita 1000 eurot ja pääseda Ajujahi TOP 40 hulka. Ausat ja vahetut tagasisidet jagab žürii.
18.30 – 19.15 Keynote: Estonia ooperisolist Oliver Kuusik “Appi,lava?!”
19.15 – 21.00 Networking, drinks & snacks
_______________
👉 Registreeri ennast osalema siin https://forms.gle/gZCAEuT6zUASRsco8

👉 Oma pitchimise soovist anna meile märku siin https://forms.gle/qEFVodUBwZ8WFcFy7Osalevatele meeskondadele on avatud ka mentorlussessioonid Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ekspertidega.

SĂĽndmus on tasuta ning suunatud Tartu startup community liikmetele ja huvilistele.

Näita vähem

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: