Neljandast saatest pidi lahkuma InLimit

27. aprill 2018

Neljandast saatest pidi lahkuma InLimit

Eile, 26. aprillil eetris olnud saates pandi allesjäänud seitse tiimi tõeliselt proovile. Kõigile anti aega üks tund, et valmistada ette 30-sekundiline reklaamklipp. Pealtnäha lihtne ülesanne osutus võrdlemisi keeruliseks, sest lisaks loovusele tuli rakendada ka praktilist mõtlemist.

Neljanda saate lõpplahendus oli kahtlemata kõigi jaoks ootamatu ja huvitav: ühe tiimi jaoks sai tänavune Ajujahi teekond lõpu. Seekord jäi teistele alla tiim InLimit. Tegemist on telefonirakendusega, mille eesmärk on premeerida piirkiirusest kinnipidavaid autojuhte. Tegemist on kahtlemata väärt ideega. “Me oleme alles alguses ja otsime kõige õigemat suunda, kuhupoole liikuda,” ütles InLimiti tiimi juht Olav Karulin neljapäeval eetris olnud saates.

Täpselt nii! Palju on veel teha ning loodetavasti kuuleme teist varsti peagi. Palju edu, InLimit!

Mis hakkab toimuma järgmises saates? Rebimine läheb aina tihedamaks, sest ka 5. saade selgitab välja järgmise tiimi, kes peab lahkuma. Ajujahi 5. saade on eetris neljapäeval, 3. mail kl 21.40 Eesti Televisioonis.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: