Protoüübist masstootmiseni: tips & tricks

Tallinn, Loomeinkubaator, Veerenni 24

24 jaan.

Pole kahtlust, et tootepõhise startupi puhul on juba prototüübi loomine pikk ja närvesööv protsess. Ideesähvatusest alates on sinu peamine soov viia valmistoode klientideni. Takistusrada selleni on aga ettearvamatu ja ühte “õiget” valemit sellele pakkuda pole. Küll aga saame õppida selle teekonna läbi teinud ettevõtjate kogemustest.

Ajujahilt on tuule tiibadesse saanud mitmed tootepõhised ettevõtted, kellest tänaseks on saanud märkimisväärsed tegijad – 2010. aastal võitis Ajujahi Click & Grow, 2016. aastal SprayPrinter ja möödunud kevadel kehatemperatuuri mõõtev nutikleepsu TempID. Ka tänavusel hooajal on konkurentsis mitmeid tootepõhise äriideega tiime, kes on parasjagu otsimas vastuseid küsimustele nagu kuidas enda prototüübi tootmisvalmidust testida, kuidas ja kelle abil tootmist korraldada ning millised on selle teekonna läbi teinud ettevõtjate nõuanded neile.

Küsimustele vastuste saamiseks korraldab Ajujaht 24. jaanuaril teemaõhtu, kuhu oodatakse nii Ajujahi tiime kui kõiki neid, kes asja vastu huvi tunnevad ja on oma äri käima lükkamas. Üritusel jagavad enda kogemusi ettevõtjad, kes tegutsevad nii Eestis, lähiriikides kui üle maailma – seda nii tooteid luues kui müües.

Kohtade arv on piiratud ja osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Tee seda siin.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: