Loomehäkk: EV200

Tallinn, Balti Filmi- ja Meediakool, Narva maantee 27

28 jaan.
26 jaan.

Eesti Vabariigil on sünnipäev! EV100 on juba käega katsuda. Aga, kas sa oled mõelnud selle peale, mis saab 100 aasta pärast? Milline on elu meie ümber? Teeme Eestile kingituse ja mõtleme ühiselt, kuidas teha tulevik paremaks meie kõigi jaoks.

Idee ei pea olema suur ega väike, idee peab oleme siiras ja sinu oma. Tule üksi või sõpradega, et veeta 48 tundi tõeliselt loomingulises seltskonnas. Loomehäkk on Läänemere piirkonna suurim loomevaldkonna arendusnädalavahetus, mis toimub 26.-28. jaanuaril Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakoolis.

Pane oma idee elluviimiseks kokku meeskond loojatest, progejatest, disaineritest, ettevõtjatest ja entusiastidest. Tule otsi oma tiimi puuduvaid inimesi ja oskusi. Liitu teiste lennukate mõtetega. Sinu käsutuses on kogu BFMi maja, kogenud juhendajad (Jobbaticalist, Robotexist, Karma.vc-st, Maru VR-ist, Protexist, ESTBAN-ist ja mujalt), tehnika, praktikud ja 48 tundi, et töötada välja ning esitleda žüriile oma unikaalne lahendus.

Järjekorras viienda Loomehäki teemaks on „EV 200“, mille raames soovime vaadata tulevikku, teha Eestile kingituse ja muuta meie kõigi elu paremaks. Täpsemalt keskendub viies Loomehäkk kolmele alamteemale, milleks on “kunst on kõikjal”, “personaliseeritud maailm” ja “masinad kõigile”. Sündmusel osalemine on tudengitele tasuta. Tasuta osalemise garanteerib sooduskoodi LHtudeng kasutamine registreerumisel. Tudengistaatuse puudumisel on 15. jaanuarini osalustasu 15 eurot, pärast seda 25 eurot.

Registreeruda saab siin.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: