Loomehäkk 2017: Creative Spaces

Tallinn, Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut, Narva mnt 27

10 sept.
8 sept.

Loomehäkk on suurim Läänemere-äärne loomemajanduse 48 tunni pikkune hackathon, mis toimub taas 8.-10. septembril Tallinnas, Balti Filmi- ja Meediakooli ruumides. Loomehäki eesmärk on aidata motiveeritud meeskondadel luua piiratud ajaraamis toimiv digitaalne prototüüp, mis avardab meie mõtlemist ruumist ja selle kasutusest ning lahendab reaalsete inimeste reaalseid probleeme.

Järjekorras neljanda Loomehäki teemaks on loov ruum selle eri vormides: 
VIRTUAALRUUM: digitaalsed ja virtuaalsed keskkonnad, mis laiendavad meie füüsilise maailma piire. Kui sind huvitab liit- ja virtuaalreaalsus, asukohapõhised teenused, tehisruumid jmt, siis see on teema sulle.

MÄNGURUUM: mäng on kõigi inimeste elu lahutamatu osa sünnist surmani. Mäng on parim viis õppimiseks ja õppides mängima, õpime ka elama. Kui sind huvitavad mängud, õpimängud, mängustatud digirakendused jmt, siis see on sinu valdkond.

KULTUURIRUUM: kultuur on inimkonna loodud keskkond, mis aitab meil kohaneda ümbritsevaga: koopamaalingutest Bachi fuugade ja disainini. Kui sa tahad nihutada ruume, milles meie kultuur mulksub, siis tule häkkima.

SHOWROOM: asi ei pea ainult hea olema, vaid ka hea näima. Selleks on loodud showroomid: moelavadest veebigaleriide ja digitaalsete messideni. Kui sind huvitab asjade sisemise kvaliteedi kõrval ka nende eksponeerimise innovaatilisus või paneb sinu südame tuksuma riidedisain ja selle tulevik, siis see on sinu valik.

LINNARUUM: inimkond on sündinud looduses, aga loonud ja kolinud ümber linnadesse. Mida head on meil loodusest kaasa võtta, kuidas muuta linnad inimsõbralikumaks ja vähendada ühiskonna järjest kasvavat atomiseerumist? Kui need küsimused sind puudutavad, siis astu pardale.

Ühte Loomehäkis tekkinud ideed premeeritakse ka otsepääsuga Ajujahi 11. hooaja arenguprogrammi ehk 30 parema idee sekka!

Rohkem infot toimumise ja registreerumise kohta leiad siit.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: