Koolitus: müügile orienteeritud mõtteviis & müügitehnikad

19 aug.

Koolitaja: Tambet Tallo 

Tambet on üks-ühele treeningutega aidanud müüki kasvatada üle 100-l ettevõtjal ja müügiinimesel 1-aastaga 15%st 550%ni. Varasemalt töötas Tambet 8 aastat Southwestern Advantage ettevõttes värvates ja treenides müügiinimesi ning ise ukselt uksele raamatuid müües, töötades keskmiselt 13 tundi päevas, 6 päeva nädalas. Oma karjääri jooksul on ta teinud üle 25 000 müügikontakti ja 7000 müügipresentatsiooni ja 2016ndal aastal tituleeriti Tambet Southwestern Advantage-s parimaks müügiesindajaks 2500 müügiinimese seast. Oma kogumüügi tulemusega on ta 160 aasta vanuses ettevõttes 250 000st müügiesindajast top 100 seas, tuues ettevõttele üle 3000 uue kliendi.

Ta peamised huvid on ettevõtlus, investeerimine, enesearendus ja sport. Tambet ka mitmekordne Eesti meister 1500m jooksus ja 3000m takistusjooksus. Ta on kasvule suunitletud ja elab moto järgi „ole muutus mida sa tahad maailmas näha“.

Koolituse sisu:

– ideed kuidas parimad müügiinimesed mõtlevad ja kuidas ennast motiveerida

– strateegia, kuidas saada kõnede tegemise hirmust üle ja leida piisavalt aega graafikusse, et igal nädalal uusi kliente leida

– kuidas paremini küsimusi küsida ja vähendada selliseid vastuväiteid nagu „me pole huvitatud“; „meil on juba partner olemas“; „ma ei ole ainuke otsustaja“; „te olete liiga kallid“

– kuidas neid tehnikaid juba START-UP DAY-l rakendada

Kus: Zoomi keskkonnas

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: