Ajujaht Tallinna ettevõtluspäeval

Tallinn, Viru Konverentsikeskus, Viru väljak 4

3 okt.

Oled alles alustav või juba mõningase kogemusega ettevõtja? Või on Sul äriidee alles tagataskus? See polegi oluline, sest Tallinna Ettevõtluspäeval pakub Ajujaht Sulle kõik ühes – käsitleme valdkonnapõhiseid teemasid kitsamalt, spetsiifilisemalt ning pakume ideid ja lahendusi ettevõtte arendamiseks. 3 seminari ja hulk inspireerivaid esinejaid. Usu, sa ei taha sellest ilma jääda!

Järjekorras juba 14. Tallinna Ettevõtluspäeva teema on “Väärtus peitub inimeses”, et väärtustada ettevõtlust, julgustada inimesi lennukaid ideid ellu viima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust ka kontaktivõrgustiku laiendamiseks.

Vaata täpsemat programmi ja registreeri üritustele siin.

***
14:00–15:30

„Ideedest koorub suurim väärtus – jätkusuutlikud ettevõtmised“

Ideed sünnivad inimeste peas reaalsete kogemuste või inspiratsioonipuhangute ajendusel. Tihti jäävad need ideed aga peadesse kinni ning ei realiseerugi. Meie teeme sellele lõpu – korraldame töötoa, kus kõigil on võimalik oma idee lauale lüüa, küsida küsimusi tagasisidet kogenud ettevõtjatelt ning saada innnustust ideega edasi minekuks!

Piir on ainult meie endi peas – laiendame seda ja loome võimalusi!

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru Koverentsikeskus / Grande3 saal

***
Kl 12.00–13.00 (KOHAD TÄIS)

„Kuidas leida mõttekaaslased ja ehitada üles tugev tiim – 21. sajandi väljakutsed“

Kui küsida, mida on vaja ühe startupi või ettevõtte eduks, siis vastab enamik investoreid: „tugevat tiimi, kes suudab idee ellu viia“. Kuidas aga leida tiimiliikmeid ning mis veel olulisem – kuidas neid hoida?

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru Koverentsikeskus / Duetto saal

***

Kl 13.15–14.15 (KOHAD TÄIS)

„Klient – see ei ole üheöösuhe“

Kogu ettevõtte väärtus peitub lõppude lõpuks klientides – kas nad on nõus toote või teenuse eest rahakotirauad avama või mitte?

Tänasel päeval ei peitu väärtus aga sugugi ainult rahas ja käibenumbrites, vaid kliendid on ka suurepärased ettevõtte brändi edendajad. Räägimegi sellest, kuidas kliente saada, hoida ja kuidas neid oma tegemistesse kaasata.

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru Koverentsikeskus / Duetto saal

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: