SEB eAkadeemia | Milline on hea veebileht?

10. detsember 2019

SEB eAkadeemia | Milline on hea veebileht?

Hea veebileht on selline, mille tulemuslikkust saate mõõta. Teil peab olema konkreetne eesmärk, mida te oma veebilehega saavutada tahate. Mõtelge, mis on teie äri kontekstis kõige olulisem. Kas soovite ennast lihtsalt tutvustada, saada kätte potentsiaalsete klientide kontaktandmed, koguda oma veebilehelt päringuid või müüa toote juba veebilehel maha?

Kui tahate endale head veebilehte, siis

  • mõtelge, mis on teile kõige olulisem.
  • seadke kindel eesmärk.
  • tehke veebilehe ehitamisega algust.

Kuidas veebilehe eesmärk kindlaks määrata?
Veebilehe eesmärgi lahtimõtestamine on ilmselt veebilehe loomise kõige olulisem etapp. Kõik muu – nii sisu kui ka vorm – peab seda eesmärki teenima. Eesmärgita veebileht on nagu sisutühi viisakusvestlus – selliseid jutuajamisi ei salli keegi.
Veebileht peaks sobituma teie äri üldise kuvandiga ja toetama ettevõtte teisi tegevusi. Igal sektoril on eripärad, mis mõjutavad vähem või rohkem seda, millist rolli mängivad turundus ja müük. Mõnes valdkonnas on kõige tähtsam isiklik tutvus, teises jälle anonüümsus ja teatav distants.

Praktilisi materjale ja muud kasulikku leiad SEB eAkadeemia veebilehelt.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: