Kuidas kasvatada oma äri tehisintellekti (AI) abil

22 märts

ChatGPT sisenes meie teadvusse tormina möödunud sügisel, saades kiiresti üheks kiiremini kasvanud veebiplatvormiks ajaloos.

Kas see on vaid trendihullus või saab seda rakendada oma äri kiirendamiseks? Kuidas aitavad ChatGPT ja teised AI tööriistad meie ärielu efektiivsemaks muuta, ettevõtteid luua ja kasvatada ning kuidas muudavad need meie igapäevaelu mikrotasemel?

Ajujahi ja Tehnopoli teemaõhtul räägime just sellest – kuidas päriselt tehisintellekti oma äri ette rakendada ilma, et peaks ise õppima masinõppe algtõdesid või palkama kalleid IT eksperte.


Teie ette astuvad praktikud Priit Kallas (DreamGrow), kes räägib kuidas oma turundust AI abil uuele tasemele viia.

Kaspar Korjus, Pactumi tegevjuht jagab oma kogemust, kuidas nende AI platvorm on aidanud ettevõtetel rahvusvahelisi miljonitehinguid teha.

Aivar Hiio, Haridus- ja Teadusministeeriumi nõunik ning üldhariduse õppevara ja digipöörde tiimi juht räägib kuidas ChatGPT muudab haridusvaldkonda ning kuidas muuta AI meie koostööpartneriks mitte konkurendiks.

Üritus toimub eesti keeles. Registreeri üritusele (tasuta) siin: https://forms.gle/qD1hqgca3WFaETuz5


Ajakava:

17.00 Kogunemine

17.15 Tervitussõnad, Ajujaht 16 hooaja tutvustus

17.30 Teema tutvustus, esinejate tutvustus. Iga esineja kogemuslugu AI tööriistade osas – kuidas nende valdkonnas AI kasutuses on, mis on tulevikuvõimalused ja väljakutsed. Kuidas kasutada AI tööriistu äri edendamiseks ja arendamiseks.

18.00 Paneel – millised on AI igapäevased väljundid, kuidas see mõjutab meie elu ja äri valdkonnaüleselt, mis muutub paremaks, mis saavad olema väljakutsed.

18.30 Vaba arutelu, võrgustumine

 

Esinejad:

Kaspar Korjus – CEO, Pactum

Kaspar korjus on endine e-residentsuse programmi juht ja täna Pactumi tegevjuht ning tootejuht. Pactum on läbirääkimiste tehisintellekti arendav start-up mille eesmärk on aidata ettevõtetel leida uut väärtust tarnijalepingutest kasutades selleks AI läbirääkijat.

Priit Kallas – CEO, DreamGrow

Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta tegeleb internetiturundusega aastast 1996. Priidu igapäeva töö on panna veebilehed kasumit tooma. SEO, sisuturundus, Facebooki ja Google reklaamid, analüütika, on tegevused, millega ta pidevalt kokku puutub.

Aivar Hiio – üldhariduse valdkonna nõunik ning üldhariduse õppevara ja digipöörde tiimi juht, Haridus- ja Teadusministeerium.

Aivar tegeleb Eesti hariduse kaasajastamise ja järgmiste tiigrihüppe programmide loomisega. Tema südameasjaks on luua hariduskeskkond kus meie noored oleks hästi ettevalmistunud eluks kiiresti muutuvas ja arenevas maailmas.

Moderaator: Erik Ehasoo, Ajujahi projektijuht

 

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: