Ajujaht alustas koostööd T1 keskusega 

27. märts 2023

Ajujaht alustas koostööd T1 keskusega 

Iduettevõtete kiirendiprogrammi Ajujaht uus koostööpartner on T1 keskus.

„T1 pakub Ajujahile keskuses mitmeid tegevusi – seda nii hoone avalikel pindadel kui ka koostöös keskuses tegutsevate äridega. Plaan on kaasata Ajujahil edasi pääsenud iduettevõtteid T1-s toimuvatesse üritustesse ning pakkuda neile teisi koostöövorme,“ ütles T1 tegevjuht Tarmo Hõbe.

Hõbe sõnul pakub uuenev T1 head inspiratsiooni iduettevõtetele, kes mõtlevad uutele lahendustele kaubandus- ja teenuste sektoris. „Võib-olla jõuab järgmisesse ringi ettevõte, kelle idee ja äriplaan aitab T1 keskusele kui suurele avalikule hoonele luua uut väärtust,“ lisas ta.

Ajujahi programmijuhi Harri Tallinna sõnul loobki T1 liitumine uusi põnevaid võimalusi just kiirendis sel aastal osalevatele iduettevõtetele. “T1 on kaasaegne keskus, mis on võtnud ette suured muutused nii kontseptsioonis kui ka väljanägemises ning teatud määral võib ka  T1 võrrelda iduettevõttega, kel on palju ambitsiooni ja suured eesmärgid. See annab hea võimaluse Ajujahis osalejatel piloteerida erinevaid lahendusi – on need siis mõeldud kasutamiseks kaubandussektoris, meelelahutuses või suurte avalike hoonete arendamise- ja haldamise hõlbustamiseks.”

Ajujaht on Eesti suurim ja tuntuim iduettevõtete kiirendi, kuhu saab kandideerida veel 28. märtsi õhtuni aadressil https://ajujaht.ee/.

T1 keskus

T1 keskus avati 2018. aastal ning 2022. aasta algusest on keskuse omanik ja operaator investeerimisfirma Lintgen OÜ. Rajatava Rail Baltica Linda terminali kõrval asuvas T1 keskuses on ca 56 000 ruutmeetrit üüripinda ning maa-aluses, väli- ja korrusparklas on kokku 1111 kohta. Hoone ankurrentnikud on Selver, Super Skypark ja Cinamon. Uuenev keskus arendab kaubanduspoolel outlet-kontseptsiooni ning hakkab rohkem pakkuma meelelahutust, huvi- ja sporditegevusi ning tervise- ja iluteenuseid.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: