Ajujahile kandideerimise tähtaeg pikenes 28. märtsini

27. märts 2023

Ajujahile kandideerimise tähtaeg pikenes 28. märtsini

Tänaseks on Eesti tuntuimasse iduettevõtete kiirendiprogrammi kandideerinud üle 100 iduettevõtte. Lisaks on veel paljudel kandideerimisvorm pooleli ning kuna alati leidub hiliseid ärkajaid, siis annab Ajujahi korraldustiim võimaluse oma avaldused lõpuni täita.

Ajujahi programmijuhi Harri Tallinna sõnul on üsna tavapärane, et konkursile pürgib ka teatud hulk “hiliseid ärkajaid“, kes alustavad kandideerimisega viimasel päeval ning ei jõua avaldust õigeks ajaks esitatud. „Ägedaid tiime pole Ajujahis kunagi liiga palju ning seega innustan kõiki tänaseid kahtlejaid vormi lõpuni täitma ja kandideerima. Isegi kui tundub, et programmi jaoks veel julgust napib, siis proovi ikka – selleks Ajujaht ongi, et ettevõtjaid äri arendamisel igakülgselt toetada,“ julgustab Tallinn võimalusest kinni haarama.

Praeguseks on temaatilistelt üritustelt selgunud kolm tiimi, kes on saanud otsepääsme Ajujahi järgmisesse vooru ehk 40 parema hulka. Nendeks on toiduidud Funki ja Nordbioindustries ning haridusvaldkonna start-up Futuclass. Ülejäänud Top 40 hulka pääsevad ideed valib välja žürii kõigist Ajujahile esitatud ideede seast hiljemalt aprilli alguseks.

Ajujahi kiirendiprogramm sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus. Programmi partner on SEB ning suurtoetajad Elisa ja Microsoft Eesti arenduskeskus. Lisaks toetavad programmi Advokaadibüroo TRINITI, Tallinn, Tartu ja Pärnu. Ajujahti viivad ellu CIVITTA, Optimist ja ERR.

Läbi aastate on Ajujahile kandideerinud üle 5500 äriidee ning kiirendist on tuule tiibadesse saanud mitmed kohalikud ja rahvusvahelised edulood. Tuntumate vilistlaste hulka kuuluvad näiteks Bolt, Bikeep, Click & Grow, GoWorkaBit, FoodDocs, Timbeter jpt.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: