Pikendasime ideede esitamise tähtaega 30. oktoobrini!

24. oktoober 2016

Pikendasime ideede esitamise tähtaega 30. oktoobrini!

23. oktoobriks esitati Ajujahile üle 200 idee, kuid veel üle viiekümne avalduse on lõpuni täitmata. Eelmiste aastate kogemus näitab, et paljud alustavad idee esitamist viimasel minutil ning tähtaja pikendamisega antakse võimalus ka senistele kahtlejatele võimalus idee esitada.

Ajujahi ellukutsuja EASi projektijuht Marion Raudsepp rääkis, et mitmed head ideed on esitatud vahetult enne tähtaega. “Nädalavahetusel esitati ligi sada ideed. Ka ülemöödunud hooaja võitja Jiffi esitas oma avalduse viimasel hetkel,” ütles ta.

Tänu Ajujahi pitch’idele on tänaseks selgunud kaheksa edasipääsejat. VR Quiz, Prizza, Valgekrae ja Spaceprot Technologies on taganud pääsu saja parema hulka. Muuhulgas on selged neli Top30 meeskonda – Music Wallstreet, MARKUS, TempID ja MovePrep.

Ideede esitamise keskkond on avatud käesoleva nädala pühapäeva südaööni, 30. oktoobrini! Seega, ära enam oota ja pane enda idee meie poole teele. Veel jõuad! Ideede esitamise keskkond on leitav siit.

Lisaks hoia silm peal ka Ajujahi Facebookil, et olla kursis kõige uuema infoga.

Konkursi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Ajujahti toetavad Ülemiste City, Levira, Nasdaq, Tehnopol, Sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Tartu Loomemajandukeskus, Viimsi vald, Pärnu linn, Tallinna linn, Tartu linn ja Võru maavalitsus.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: