Ajujahi toetajad panid sel hooajal välja mitmeid eriauhindu

14. juuni 2017

Ajujahi toetajad panid sel hooajal välja mitmeid eriauhindu

Tänavuse juubelihooaja auhinnafond oli 60 000 eurot, mis läks telesaatesse jõudnud meeskondade vahel jagamisele. Hooaja võitja TempID sai fondist 30 000 eurot, teiseks tulnud Callmidwife 10 000 eurot ja kolmandaks tulnud Finisher.TV 5 000 eurot. Lisaks peaauhindadele andsid tänavuse hooaja toetajad välja ka mitmeid eriauhindu.

Täiendavaid preemiaid said nii kolm finalisti kui ka teised telehooajale jõudnud meeskonnad. Eriauhindu oli nii rahalisi kui meie toetajate toodete ja teenuste põhiseid.

SEB Eesti ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital toetasid rahalise süstiga arenguprogrammis kõige kaugemale jõudnud sotsiaalse ettevõtluse valdkonnas esitatud äriideed, mille sai endale 30 parema sekka pääsenud Merkuur, endise nimega Mobiilsed Töötoad. Kolmandale kohale tulnud Finisher.TV sai lisaks auhinnarahale ka 2 000 euro suuruse eripreemia Tallinna Ettevõtlusametilt.

Sel hooajal oli erakordselt tugev ka kogukondade toetus omadele. Rahalisi eriauhindu panid välja Tartu linn, Viimsi vald ja Võru maavalitsus. Tartu linn toetas 4 000 euroga Tartu Ülikooli tudengimeeskonda Cody’t, Võru maavalitsus 2 200 euroga Rõugest pärit pereettevõtet Woodprint ning Viimsi vald pani 5 000 eurot välja Ajujahi juubelihooajal kõige kaugemale jõudnud Viimsist pärit meeskonnale, kelleks oli sel hooajal võidumeeskond TempID.

Raha pole aga ainus, mida enda äri ülesehitamisel vaja läheb, mistõttu andsid meie toetajad välja ka mitmeid toodete ja teenuste põhiseid auhindu. Nii kinkis meie hea toetaja ja koostööpartner Levira Finisher.TV meeskonnale 1 500 euro väärtuses pilveteenuseid. Lisaks toetas Tehnopoli Startup Inkubaator TempID-d 5 000 euro väärtuses inkubatsiooniteenustega ja Tartu Loomemajanduskeskus pani välja 2-aastase inkubatsiooniteenuse 30 parema sekka jõudnud Gneissformi tiimile. Fanvestory sai Lift99-lt kolmeks kuuks kontoripinna ja partner SEB pakub võidumeeskonnale turundustoetust enda kanalites.

Ajujahi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Lisaks neile toetavad Ajujahti Elering, Levira, Nasdaq, Tehnopol, Ülemiste City, Sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Pärnu linn, Tallinna linn, Tartu linn, Tartu Loomemajanduskeskus, Viimsi vald ja Võru maavalitsus.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: